Plisé žaluzie – moderní způsob stínění

Dokonalé stínění oceníte v každé domácnosti či kanceláři. Žaluzie představují moderní způsob, jak si zachovat soukromí a také nepustit do bytu nežádoucí sluneční paprsky. Absolutní revoluci v moderním způsobu stínění představují žaluzie Plisé.

Slyšíte tento název poprvé? Pak vězte, že se jedná o skutečně překrásný designový prvek, který navíc dokonale splňuje účel. Jde o skládané látkové žaluzie, které působí velmi útulně a navíc nepropustí sluneční paprsky. Jsou úplně jiné, než klasické a poněkud fádní žaluzie a přináší mnoho dalších výhod.

Žaluzie, které přináší mnoho výhod

Plisované látky se nabízí v různém stupni propustnosti světla. Lze zvolit látky, s napařovací hliníkovou vrstvou, která přináší mnoho dalších pozitiv, zejména tedy tato vrstva eliminuje sílu tepelného záření či látky s perleťovými nátěry. Na výběr máte také zatemňující látky.

Pokud bychom Plisé žaluzie srovnali s klasickými interiérovými žaluziemi, pak rozdíly jsou skutečně značné. Tento systém je unikátní v tom, že si můžete intenzitu stínění nastavit zároveň stažením/vytažením horního či dolního profilu. Díky tomu si lze snadno vytvořit stínící pruh libovolné výšky.

Naprosto převratnou novinku představují žaluzie Plisé se dvěma látkami. Můžete si tak snadno měnit svůj interiér podle momentální nálady a žaluzie už vám nikdy nepřijdou jako nudný doplněk. Samozřejmě, že u těchto žaluzií se klade důraz především na funkčnost, ale design je také důležitý. V neposlední řadě jistě oceníte schopnost Plisé žaluzií uspořit energii.

Výhody Plisé žaluzie

Plisé žaluzie představují celou řadu výhod. Zkusme si tedy vyjmenovat ty hlavní a zásadní.

  • jde o elegantní prvek, který značně oživí vaši domácnost a hodí se zejména do moderního interiéru
  • můžete vybírat z pestré škály plisovaných materiálů, různých barev a potisků
  • v nabídce jsou látky, které přináší různé stupně propustnosti světla
  • plisé žaluzie představují také látky se zatemňujícími a reflexními prvky
  • jsou vhodné také pro atypické tvary oken, přizpůsobí se každému tvaru
  • jsou velmi odolné a drží si stálost barvy

Není tedy divu, že se Plisé žaluzie stávají stále populárnějším prvkem zastínění interiéru. Jsou vhodné do interiéru, který je moderně zařízený, ale také do kanceláře. Pokud kladete důraz na detail, pak se pro vás tyto ultra moderní žaluzie stanou opravdu nepostradatelnými.

Díky různým barevným kombinacím navodí velmi příjemnou atmosféru a podtrhnou pohodu a teplo domova. Výrobce nabízí pestrou hru barev, světla a stínů podle potřeb zákazníků. Jistě vás zaujme také variabilita využití těchto žaluzií, která je skutečně neomezená. Plisé žaluzie snadno zastání také atypické tvary oken, ke kterým bývá problém sehnat vhodné žaluzie.

Základní technické informace

Tyto žaluzie si můžete nechat vyrobit na míru dle svých představ a specifických požadavků. Výška a šířka žaluzií je tedy určena pro každého klienta, podle toho, jak potřebuje. Materiál je nosný hliníkový profil, který má šířku 24 mm a je lakovaný bíle. Stínící materiál je vyroben z polyesteru v různých odstínech.

Ovládání žaluzií je také velmi variabilní. Můžete ovládat tahem za profil, řetízkem, provázkem nebo motorem (dálkové ovládání).

Zastíní každé okno

Bezesporu největší výhodou Plisé žaluzií je skutečnost, že zastíní jakékoliv okno bez ohledu na velikost a tvar. Majitelé atypických oken to skutečně velmi ocení, protože dobře vědí, že sehnat klasické žaluzie není vůbec snadné. Navíc Plisé žaluzie lze využít také pro zastínění zimních zahrad či prosklených fasád.

Tyto žaluzie si zamilujete na první pohled. Designová dokonalost a jednoduché ovládání vás jistě přesvědčí o koupi jedinečných žaluzií Plisé.

Doporučení: Kvalitní Plisé žaluzie například od německé firmy WAREMA (přední světový výrobce a inovátor v oblasti stínící techniky), v nabídce najdete případně i jiné značky, vám dodá a namontuje firma SUN Professionals s.r.o.– Více informací, online prohlídku vzorkovny (vzorkovnu můžete samozřejmě navštívit i osobně na Praze 8), kontakt a fotografie výrobků najdete na jejich webu www.slunce-stin.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>