Látková roleta LEHA TwinRollo

V současné době se stále častěji setkáváme s pojmem látkové rolety, které v sobě snoubí zdánlivě dva odlišné výrobky – rolety a žaluzie. Látková roleta LEHA TwinRollo spojuje oba výrobky dohromady, což přináší mnoho kladných vlastností. Tento typ zastínění také dodává prostoru atraktivní vzhled, který oceníte doma i v kanceláři. Jejich využití je tedy širokospektré. Velmi záleží na výběru samotné látky, aby dokonale ladila do vašeho interiéru. Vybírat lze z jednobarevných látek mnoha odstínů. Nechybí ani látky dekorativní s motivy a látky zastiňující či zcela zatemňující látkové rolety.

Jedinečné rolety pro každého

Pokud stále ještě váháte, zda se rozhodnout pro roletu nebo žaluzii, pak máme jednoduché řešení. Zkuste oboje. Roleta TwinRollo představuje zcela nový koncept zatemňování, neboť jemně reguluje světlo. Látka má střídavě průhledné a neprůhledné transparentní pruhy, které je možné posouvat proti sobě. To s sebou přináší mnoho dalších výhod.

Například pokud je roleta otevřená, nebrání výhledu do okolí, jako tomu bývá u klasických navíjecích rolet, které si každý z nás jistě pamatuje. Navíc ovládání rolety je velice snadné, pouze řetízkem můžete natavit lamely od poloprůhledných po zcela neprůhledné podle aktuální potřeby. Jde o unikátní koncept, který sází na moderní technologii a dokonalé spojení dvou pojmů, které znají všichni. Proč nevyužít výhod, které přináší rolety i žaluzie?

Nastavte si den a noc podle potřeby

Pro své jedinečné vlastnosti se látkovým roletám Leha TwinRollo říká také den a noc. Je to tím, že si každý z nás může jednoduše určit, zda si v průběhu dne chce dopřát tmu, pološero nebo plné světlo. Dokonalá světelná regulace patří patrně k nejoblíbenějším vlastnostem tohoto výrobku, který ocení skutečně každý. Maminky mají často problém uspat v létě svou malou ratolest.

Venku svítí sluníčko a dítě nechce zabrat, je přeci den! Stejný problém často řeší i brzy ráno, kdy se děti začnou budit se světlem. Látkové rolety vám s tímto problémem pomohou. Pokud budete potřebovat, můžete vykouzlit dokonalou tmu třeba v pravé poledne. Kromě šera tak zabráníte také nadměrnému teplu, které způsobují silné sluneční paprsky, a v letním období se v bytě často nedá dýchat.

Jaké jsou hlavní přednosti látkové rolety?

Výhody látkové rolety jsou jednoznačné. Představují ideální ochranu před zvědavými pohledy kolemjdoucích a zajistí vám tolik žádoucí soukromí. Jistě oceníte také ovládání, které je možné zvolit s řetízkem nebo s elektrickým pohonem. Řetízek může být také kovový. Kazeta je bílá nebo v hliníku.

Rolety dodají vašemu interiéru originální vzhled, jde o moderní stínění, které využívá těch nejlepších technologií. Vytažené rolety jsou značně diskrétní, pokud o nich někdo neví, ani si jich nevšimne. Snadno se vytahují, protože látka je lehká. Snadno se umísťují a jsou nenáročné na montáž.

Dopřejte si světlo podle své potřeby

Látkové rolety TwinRollo vám umožní to, o čem jste dosud pouze snili. Žaluzie jsou sice praktické, nicméně není snadné správně nastavit ideální zastínění. Na žaluziích se také často usazuje prach, který je třeba neustále stírat. Klasické rolety zase představují trochu zastaralý způsob zastínění, který si každý z nás pamatuje z dětství. Rolety byly těžké, barvy poněkud zvláštní, nicméně šlo o skutečné „držáky“.

V současné době však moderní technologie značně pokročila a to se projevilo také v případě stínění. Do moderně zařízené domácnosti se nejlépe hodí moderní řešení stínění. Látkové rolety TwinRollo uspokojí ty nejnáročnější zákazníky, kteří požadují kvalitu a moderní design. Proč se spokojit s málem, když je možné dopřát si něco lepšího.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>