Elektrická roleta LEHA Enero

Před třiceti lety bychom našli rolety v každém panelovém bytě. Tehdy byly rolety vyrobeny ze značně fádní nevzhledné látky. Navíc jejich ovládání bylo poněkud složité, neboť pružina mechanismu se většinou nezastavila v požadované výšce. Tehdy si rolety mezi lidmi velkou oblibu nezískaly a lidé je s radostí vyměnili za praktické žaluzie.

V současné době se však rolety opět vrací do módy a to ve zcela novém kabátě. Současná podoba rolet přichází v mnohem sofistikovanější podobě. Moderní rolety disponují dokonalými ovládacími mechanismy a elegantním řetízkovým ovládáním. Staly se oblíbeným designovým a především funkčním doplňkem do každé domácnosti.

Leha Enero na to jde jinak

Vnitřní stínění je v současné době téměř nezbytností. Nabízí se mnoho možností, jak vybrat ten správný produkt dle specifických požadavků. Své pevné místo mezi zákazníky si drží také nesmrtelné rolety, ovšem v moderní verzi.

Revoluci mezi roletami představují rolety Leha Enero. Pod tímto názvem se ukrývá praktická elektrická roleta, která je extrémně tichá. Roleta Leha Enero dávno překonala mýty o tom, že rolety a žaluzie jsou hlučné a poměrně stěží ovladatelné prvky. Oproti běžným žaluziím představuje velkou výhodu v tom, že pokryje celou oblast okna. Můžete si tak dopřát maximální soukromí, aniž byste se museli obávat nakukování zvědavých sousedů. Stejně tak dobře zabrání slunečním paprskům, což oceníte zejména v letním období.

Ticho nade vše

Výrobci elektrické rolety Leha Enero se soustředili především na odbourání nepříjemných zkušeností s klasickými roletami. Máme na mysli skřípavý zvuk, který se ozval, jakmile se za roletu zatáhlo. U rolety Leha Enero se vám to skutečně nestane. Jakákoliv manipulace s roletou je absolutně tichá, takže v místnosti může spát dítě a neprobudí se. V případě absolutního ticha je slyšet jen velmi nepatrný šelest. Tento unikátní systém pochází z USA a umožňuje automatizaci a úsporu energii při ovládání. Navíc vás jistě uchvátí také moderní design.

Roleta je poháněna bateriemi. Můžete vložit minimálně 4 a maximálně 8 baterií typu D, takzvané mono baterie. Počet závisí na šíři rolety. Samozřejmě, že čím je roleta širší, tím více baterií bude potřeba. Nemusíte se však obávat, jakmile vám roleta přijde, budete mít v balení odpovídající počet baterií pro začátek. Baterie mají dlouhou výdrž, obvykle 3 až pět let v závislosti na používání.

Jak roletu namontovat?

Jistě vás napadne jedna důležitá věc, jak roletu namontovat? Je potřeba si objednat montáž, nebo to zvládneme sami? I na tuto otázku je snadná odpověď. Pokud jste alespoň trochu šikovní, nebo máte někoho ochotného v rodině či mezi známými, zvládnete to hravě svépomocí. Roleta se jednoduše připevní nad okno, dveře nebo strop. To je celé, po připevnění ji můžete ihned používat. Také demontáž v případě, že ji budete chtít dát jinam, nebo reklamovat, je jednoduchá a zvládne to téměř každý.

Roletu můžete umístit podle potřeby. Nejlépe před výčnělek okna. Zde však pamatujte na to, aby byla dostatečná vzdálenost od kliky oken a dveří. Je vždy vhodné si raději místo, kam bude roleta upevněna, dopředu změřit a podle toho objednat patřičnou velikost.

Ovládání vám vyrazí dech

Možností, jak rolety Leha Enero ovládat, je několik. Můžete zvolit buď klasické ruční ovládání. Mnohem pohodlnější je však ovládání pomocí dálkového ovladače. Roletu si můžete zatáhnout či naopak roztáhnou z křesla či z pohovky.

Ovšem nejnovější způsob ovládání vám doslova vyrazí dech! Tyto rolety lze totiž také ovládat přes tablet či smartphony. Pro tuto možnost je potřeba si k roletám speciální modul a pak jen stáhnout zdarma příslušnou aplikaci. Do tabletu si pak můžete naprogramovat vhodné ovládání dle svého přání.

Rolety Leha Enero patří k nejmodernějšímu způsobu stínění a přináší svým majitelům značný komfort a pohodlí.

Tip na závěr:

Roletu Leha Enero můžete poptat u firmy SUN Professionals s.r.o. to to přímo ZDE!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>